Na skróty -

wybierz, co chcesz ubezpieczyć!

Nie przepłacaj -

sprawdź, co jeszcze
możemy dla Ciebie zrobić!

Strona główna > Aktualności

Aktualności

 • "Profit za polisę" O/Braniewo
  2016-12-08

  Promocja "Profit za polisę" dla oddziału INS24 w Braniewie przy ulicy Gdańskiej 6B.

  Już od 5 grudnia do odwołania, przy zakupie jakiejkolwiek polisy komunikacyjnej w siedzibie INS24 w Braniewie, dostaniesz bon na paliwo o wartośći 50 PLN!!!

  Procedura jest prosta:

  1. Kupujesz polisę w INS24 - w siedzibie w Braniewie

  2. Otrzymujesz Bon do wykorzystania na stacjach Orlen/Bliska lub BP.

  Więcej szczegółów w >>regulaminie<< promocji.

  W razie niesjasności zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na naszym profilu facebook-owym.


 • Koniec promocji "Profit za polisę"
  2016-11-02

  Uwaga !!! Z dniem dzisiejszym tj. 2.11.2016r. promocja "Profit za polisę" na dotychczasowych warunkach zostaje wstrzymana. Niebawem zaproponujemy koleją listę graitisów do zakupionych u nas polis.


 • Zmiany w promocji "Profit za polisę"
  2016-09-15

  Uwaga, z dniem dzisiejszym, warunki promocji "Profit za polisę" ulegają zmianie.

  Już od dzisiaj do odwołania, przy zakupie jakiejkolwiek polisy komunikacyjnej w siedzibie INS24 w Toruniu lub na stronie ins24.pl, dostaniesz bon paliwowy o wartości 40 zł lub voucher, dzięki któremu za darmo umyjesz swój samochód w ręcznej myjni "Fabryka Czystości" na ulicy M. Skłodowskiej-Curie 103 w Toruniu.

  Procedura jest prosta:

  1. Kupujesz polisę w INS24 - w siedzibie w Toruniu na ulicy Jana H.Dąbrowskiego 2 lub na stronie ins24.pl

  2. Otrzymujesz bon lub voucher.

  3. Płacisz za paliwo bonem lub wymieniasz voucher na darmowy wjazd na myjnie.

  Więcej szczegółów w >>regulaminie<< promocji.

  W razie niesjasności zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na naszym profilu facebook-owym.


 • Promocja "Profit za polisę"
  2016-07-19

  Uwaga, z dniem dzisiejszym, promocja "Bilet za polisę" zostaje zamieniona na promocję "Profit za polisę"

  Już od dzisiaj do odwołania, przy zakupie jakiejkolwiek polisy w siedzibie INS24 w Toruniu lub na stronie ins24.pl, dostaniesz voucher, wymienny na bilet wstępu na mecz Get Well Toruń lub voucher, dzięki któremu za darmo umyjesz swój samochód w ręcznej myjni "Fabryka Czystości" na ulicy M. Skłodowskiej-Curie 103 w Toruniu.

  Procedura jest prosta:

  1. Kupujesz polisę w INS24 - w siedzibie w Toruniu na ulicy Jana H.Dąbrowskiego 2 lub na stronie ins24.pl

  2. Otrzymujesz voucher.

  3. Wymieniasz voucher na bilet lub wjazd na myjnię.

  Więcej szczegółów w >>regulaminie<< promocji.

  W razie niesjasności zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na naszym profilu facebook-owym.


 • Promocja "Bilet za polisę"
  2016-04-18

  Jesteś fanem czarnego sportu? Potrzebujesz ubezpieczenia? A może miałbyś ochotę zobaczyć zmagania żużlowców na żywo?

  Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, już od jutra będziesz mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty.

  Już od dzisiaj do odwołania, przy zakupie jakiejkolwiek polisy w siedzibie INS24 w Toruniu lub na stronie ins24.pl, dostaniesz voucher, wymienny na bilet wstępu na Motoarenę w Toruniu, gdzie będziesz mógł śledzić przebieg ligowego meczu toruńskiej drużyny żużlowej.

  Procedura jest prosta:

  1. Kupujesz polisę w INS24 - w siedzibie w Toruniu na ulicy Jana H.Dąbrowskiego 2 lub na stronie ins24.pl

  2. Otrzymujesz voucher.

  3. Wymieniasz voucher na bilet w tygodniu (od poniedziałku do piątku) poprzedzającym mecz ligowy w Toruniu.

  4. Wchodzisz na Motoarenę i cieszysz się widowiskiem.

  Więcej szczegółów w >>regulaminie<< promocji.

  W razie niesjasności zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na naszym profilu facebook-owym.


 • Uwaga - możliwe problemy techniczne na stronie www!
  2016-02-02

  W związku ze zmianą siedziby firmy oraz zmianą lokalizacji naszych serwerów dostęp do kalkulacji ubezpieczeń online będzie ograniczony. Aktualizacja adresów nie powinna zająć dłużej niż kilka dni.


 • Wybór Ubezpieczyciela – czy to ma znaczenie?
  2015-07-16

      Nazwa, marka, jakość, prestiż , cena i wiele więcej określeń można przypiąć do przedsiębiorstwa lub produktu, który oferuje. Aby znaleźć odpowiedź na pytanie czy wybór ubezpieczyciela ma znaczenie, proponuję rozpocząć rozważania na ten temat od uogólnienia pewnych trendów w zachowaniach ludzi i ich podejściu do szeroko rozumianych zakupów.

  Zakup ubezpieczenia to zakup produktu dostarczonego przez ubezpieczyciela.

      Decydując się na zakup jakiegokolwiek produktu (oczywiście takiego, nad zakupem którego chociaż chwilę musimy się zastanowić ) staramy się ocenić jego przydatność (wartość), kierując się ukształtowanym przez nas samych systemem cech, mających dla nas największe znaczenie. Jest to dość indywidulana sprawa, ale możemy przyjąć, że dla większości kupujących liczy się cena, jakość, marka (co wydaje się być powiązane, a przynajmniej powinno), stopień dopasowania, być może trwałość. Istnieją też pewne zależności między ocenianymi przez nas cechami produktów, np. jeżeli produkt jest bardziej trwały, jesteśmy w stanie zapłacić za niego więcej lub jeżeli coś jest tańsze, przymkniemy oko na nazwę producenta, która kompletnie nic nam nie mówi. Można to odnieść do rynku ubezpieczeń. „Pod lupę” w tym przypadku weźmy sobie dobrowolne ubezpieczenia Auto Casco (AC).

  Dobre AC, ale tanie OC.

  Takich sloganów, haseł w sieci jest co nie miara. Pewnie nie bez przyczyny. Bez wątpienia, kupując ubezpieczenie AC częściej pada pytanie – kto jest ubezpieczycielem? W większości jesteśmy przekonani o tym, że im większy, bardziej znany ubezpieczyciel, tym mniej problemów czeka nas na drodze do uzyskania ewentualnego odszkodowania z zakupionej polisy. Czy to jest prawda? Chyba nie do końca. Możemy nie mieć problemów z uzyskaniem odszkodowania zarówno u tego małego ubezpieczyciela, jak i u tego znanego. Wiele naszych rozczarowań pojawia się dlatego, że nie czytamy warunków na jakich zostało zawarte ubezpieczenie. Jest to podstawowy dokument, który opisuje nam produkt jaki zdecydowaliśmy się kupić. Ponieważ ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym (inaczej niż w przypadku ubezpieczenia OC, którego warunki reguluje ustawa), ubezpieczyciel może dowolnie kształtować zakres zdarzeń, za które ponosi odpowiedzialność. Z tego punktu widzenia wybór ubezpieczyciela może mieć znaczenie, bo jeden ubezpieczyciel będzie miał lepszy produkt (więcej zdarzeń, za które zobowiązuje się wypłacić odszkodowanie), a inny gorszy.

  W przypadku ubezpieczenia OC zazwyczaj powinniśmy porównywać tylko cenę ubezpieczenia. Każdy ubezpieczyciel oferuje taki sam zakres odpowiedzialności . Ale uwaga, niektórzy ubezpieczyciele dorzucają „darmowo” dodatkowe produkty, jeżeli zdecydujemy się zakupić u nich ubezpieczenie OC. Może to być okrojona wersja Assistance, czy choćby mocno reklamowana dzisiaj bezpośrednia likwidacja szkody (BLS). Porównanie cen OC powinno obejmować zatem dodatkowe korzyści oferowane przez konkretnego ubezpieczyciela.

  Jakość obsługi, szybkość likwidacji szkody, skargi

  to ważne elementy, które mają wpływ na ocenę i wybór ubezpieczyciela. Jest jednak pewna trudność w ocenie tych elementów. Po pierwsze, każdy ubezpieczyciel przedstawia się jak najlepiej z tej strony, a po drugie, robiąc rozeznanie np. w sieci na temat konkretnego ubezpieczyciela, znajdujemy opinie zarówno pozytywne, jak i te, które zniechęcają do zakupu wystawionej przez niego polisy.

  Jest jeszcze jeden element – przywiązanie do marki. Tak jak często mówi się „idę kupić adidasy” myśląc o butach sportowych, tak samo niektórzy mówią „musze kupić PZU” myśląc ogólnie o ubezpieczeniu. Udało mi się to co prawda zaobserwować u ludzi w wieku powyżej 50 lat, którzy zapewne pamiętają czasy kiedy to wyżej wspomniany ubezpieczyciel był monopolistą na rynku, tym niemniej akurat ta nazwa zakorzeniła się tak mocno w podświadomości tych ludzi, że dla nich decyzja o wyborze ubezpieczyciela wiąże się z podziałem na PZU i resztę.

  Wybór ubezpieczyciela ma większe znaczenie w przypadku ubezpieczeń dobrowolnych.

  Podsumowanie nie jest odkrywcze. Wybór ubezpieczyciela może mieć znaczenie w przypadku ubezpieczeń dobrowolnych takich AC, ubezpieczenia mieszkań/domów czy ubezpieczenia NNW. Najważniejsze jednak są zapisy umowy ubezpieczenia oraz ogólne warunki ubezpieczenia na podstawie, których zawierana jest dana polisa. Ponieważ nawet spotykając się z trudnościami przy wypłacie odszkodowania, w wyegzekwowaniu zgodnej z umową kwoty pomoże nam bez problemu choćby bardzo przeciętny prawnik.


 • Jak najszybciej znaleźć najtańsze OC?
  2015-06-23

      Prawie każdy, czytając powyższe pytanie pomyśli – czy to przypadek, że taki temat jest poruszany na stronie, na której można porównać ubezpieczenie? O ile odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista (dokładnie, to nie jest przypadek), o tyle odpowiedź na pytanie – jak szybko znaleźć najtańsze OC – taka oczywista już nie jest…

  Tanie OC – dlaczego mój sąsiad płaci mniej?

      Nie od dziś wiadomo, że do wyliczenia składki za ubezpieczenie OC potrzeba dużo, bardzo różnych informacji. Jeden ubezpieczyciel pyta o kolor samochodu, inny o miejsce postoju pojazdu w nocy, a jeszcze inny pyta czy jesteśmy aktywni zawodowo i czy mamy małe dzieci. Chociaż w niektórych przypadkach ciężko doszukać się sensu stawianych pytań, należy przyjąć, że każde z nich przyczynia się do określania ryzyka (prawdopodobieństwa, częstotliwości) spowodowania przez nas szkody komunikacyjnej. Taki mechanizm ma sens, bo np. ryzyko spowodowania szkody dla kogoś, kto spowodował 2 szkody w ostatnich 3 latach będzie większe niż dla kogoś, kto przez ostatnich 10 lat nie miał ani jednego zdarzenia. Podobną zależność możemy stwierdzić analizując np. wiek pojazdu. Stary samochód, statystycznie, może spowodować więcej szkód niż nowe auto, bo np. przerdzewieje przewód hamulcowy, który w efekcie braku hamulców, spowoduje, że nie zatrzymamy się przed poprzedzającym nas pojazdem.

      No to dlaczego ten nasz sąsiad płaci taniej? A no właśnie dlatego, że spełnia szereg warunków, które w przekonaniu „jego” ubezpieczyciela obniżają ryzyko spowodowania szkody. Ale uwaga, jeżeli nasz sąsiad uda się do innego ubezpieczyciela może się okazać, że wcale nie zapłaci taniej. Dlatego trzeba szukać i porównywać.

  Czy porównywarka pomoże mi szybko znaleźć tanie OC?

  Z całą pewnością. Potrzebna jest co prawda elementarna wiedza dotycząca poruszania się w internecie i przede wszystkim odpowiednia doza zaufania do takiej formy zakupu. Skoro jednak kupujemy przez internet prawie wszystko, dlaczego niby nie kupić przez internet ubezpieczenia? Zalety takiego rozwiązania są niepodważalne – szybko, tanio i bez wychodzenia z domu. Korzystając z porównywarki możemy oczekiwać nieco lepszych cen niż bezpośrednio u agenta. Dobrze zaplanowana i działająca porównywarka wykonuje tą samą pracę co agent, który rzetelnie porównuje oferty z rynku i znajduje tą najkorzystniejszą. Istotna różnica jest taka, że agent musi poświęcić na takie porównanie dużo więcej czasu niż optymalnie skonstruowany system. Ten sam agent za taką pracę oczekuje większego wynagrodzenia od ubezpieczyciela. Kupując przez internet, nie korzystamy z usług tradycyjnego agenta przez co ubezpieczyciel, w niektórych przypadkach może złagodzić swoją politykę cenową, co przekłada się na niższą cenę ubezpieczenia.

  Rozsądnie jest skorzystać z dwóch lub trzech porównywarek, aby zobaczyć co może zaoferować nam rynek ubezpieczeń.

  Pamiętać należy przy tym, że ubezpieczenie OC komunikacyjne jest bardzo łatwo porównać, ponieważ nie musimy porównywać podstawowego zakresu tego ubezpieczenia. Jak wiadomo, warunki są takie same u każdego ubezpieczyciela, bo reguluje je ustawa. Do porównania pozostaje jedynie cena, która w tym przypadku powinna być podstawowym kryterium, chyba że, podstawowa oferta OC zawiera „bezpłatne” dodatki. Takim dodatkiem może być ubezpieczenie assistance (oczywiście w mocno okrojonym zakresie), ubezpieczenie bagażu w podróży, czy w końcu to o czym dzisiaj się tak wiele mówi – bezpośrednia likwidacja szkody (czyli możliwość zgłoszenia szkody spowodowanej przez osobę trzecią do naszego ubezpieczyciela, a nie jak było dawniej, do ubezpieczyciela sprawcy szkody). Takie dodatki, mimo, że ubezpieczyciel deklaruje ich bezpłatność, na pewno podwyższają ogólny koszt ubezpieczenia. Czy jesteśmy w stanie za nie zapłacić, a przede wszystkim ile, to jest już kwestia indywidualnego podejścia. A co z tymi, którzy nie mogą lub nie chcą kupić ubezpieczenia przez internet? Takie osoby też powinny porównywać…w innej formie. Można przecież zadzwonić, porozmawiać, lub po prostu zostawić swoje dane i czekać na kontakt agenta, konsultanta, który znajdzie nam najkorzystniejszą ofertę.

  Nie popadajmy w pułapkę „jednego agenta”.

  O tym też warto wspomnieć. Dużo jest ludzi „przyzwyczajonych” do swojego agenta. Kierując się myślą – „zawsze miał najtaniej, więc pewnie nic korzystniejszego sam/sama nie znajdę” – działamy na swoją szkodę. To, że takie zachowanie ma miejsce w dużej ilości przypadków odzwierciedla również polityka cenowa niektórych ubezpieczycieli. Istnieje na naszym rynku kilku ubezpieczycieli, którzy standardowo dają większe zniżki nowym klientom, niż klientom, których obsługują przez ostatnich kilka lat. Czy zatem o klienta już pozyskanego nie trzeba aż tak zabiegać jak o klienta nowego? Wynika z tego, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Wydaje się to być dziwne, ale skoro jest statystycznie udowodnione, dlaczego ubezpieczyciele nie mieliby z tego skorzystać.


 • Promocja "Bilet za polisę"
  2015-02-26

  Jesteś fanem czarnego sportu? Potrzebujesz dobrego ubezpieczenia? A może miałbyś ochotę zobaczyć zmagania żużlowców na żywo?

  Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, już od jutra będziesz mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty.

  Już od jutra do odwołania, przy zakupie jakiejkolwiek polisy na naszej stronie, dostaniesz voucher, wymienny na bilet wstępu na Motoarenę w Toruniu, gdzie będziesz mógł śledzić przebieg ligowego meczu toruńskiej drużyny żużlowej.

  Procedura jest prosta:

  1. Kupujesz polisę na stronie ins24.pl

  2. Otrzymujesz voucher drogą elektroniczną.

  3. Wymieniasz voucher na bilet w tygodniu (od poniedziałku do piątku) poprzedzającym mecz ligowy w Toruniu.

  4. Wchodzisz na Motoarenę i cieszysz się widowiskiem.

  Więcej szczegółów w >>regulaminie<< promocji.

  W razie niesjasności zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na naszym profilu facebook-owym.


 • Konkurs facebookowy - podpowiedź (aktualizacja)
  2015-01-30

  Zgodnie z planem poniżej kolejna podpowiedź do naszego konkursu.

  30.01.2015 - koszt skrraplacza, reflektorów (lewy+prawy) i zderzaka to kwota 8234 PLN. Te części, obok "maski silnika" oraz "wzmocnienia czołowego", są najdroższe w całym zestawieniu kosztów części zamiennych.


  28.01.2015 - koszty robocizny (oczywiście bez uwzględnienienia kosztów robocizny przy lakierowaniu, które były przemdiotem pierwszej podpowiedzi) wynoszą 2715 PLN. Na pozostały koszt naprawy składają się oryginalne części.


 • Konkurs facebookowy - "Moto-ekspert z INS24"
  2015-01-25

  Zgodnie z zapowiedzią publikujemy pierwszą podpowiedź:

  25.01.2015 - Koszt lakierownia (na który skałdaja się wyłącznie koszty robocizny za lakierowanie oraz koszt użytych materiałów do lakierowania) zamyka sie w kwocie 3 874,50 PLN. Uszkodzana została również chłodnica oraz skrapalcz klimatyzacji.

  Zapraszymay wszystkich do udziału w naszym konkursie facebookowym.

  Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie FB.

  Ponizej zamieszczamy zdjęcie, do którego przygotwaliśmy zadanie konkursowe.

  Prosimy o zapoznanie się z >>regulaminiem<< konkursu.


 • Zakup ubezpieczenia - co robię źle?
  2015-01-15

       W sieci sporo jest tekstów dotyczących tego, jak nie powinniśmy podchodzić do zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych. Dużo opracowań jest sponsorowanych i ciężko jest wyłapać to, co faktycznie ma negatywny wpływ na podejście do procesu zakupu.

   

  Oto lista błędów, jakie naszym zdaniem, najczęściej popełniamy przy zakupie ubezpieczenia:

  -  Nie porównujemy ofert.

  -  Przywiązujemy się do jednej marki (odnawiamy tą samą polisę co roku).

  -  Przywiązujemy się do jednego agenta (kierując się zasadą – „nie wypada odmówić, długo się już znamy”).

  -  Nie znamy warunków na jakich zawieramy ubezpieczenie (inne niż OC komunikacyjne).

       Większość z nas ma również trudność w ocenie świadczonych przez ubezpieczycieli usług. Oczywiste jest, że zazwyczaj oceniamy ubezpieczycieli przez pryzmat zlikwidowanych szkód. I słusznie. Tylko czy aby na pewno jest to zawsze nasza opinia, a nie opinia ukształtowana opowieściami lub wpisami na forach internetowych, na których aż huczy od nieprawidłowości związanych z likwidacją szkód?? Za niska wycena wartości pojazdu, za mała stawka za roboczogodzinę, za niska cena części, za mały zakres naprawy, można by jeszcze długo wymieniać.

       Na każdego ubezpieczyciela można znaleźć „coś” w sieci. Bez wyjątków. Czy w związku z tym każdy ubezpieczyciel to „złodziej, oszust, naciągacz” (cytując dalej fora internetowe)?

  Odpowiedź oczywiście jest przecząca. Warto jednak pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania za coś, za co nie musi nam wypłacić, zgodnie z warunkami na jakich zawarta została nasza umowa ubezpieczenia. No właśnie, warunki ubezpieczenia (OWU – Ogólne Warunki Ubezpieczenia) – tych zazwyczaj nie czytamy, chociaż przy zawarciu ubezpieczenia mamy obowiązek zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z ich treścią (Przypomnijmy tylko, że szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na warunki ubezpieczenia w przypadku ubezpieczeń innych niż ubezpieczenia obowiązkowe, ponieważ warunki ubezpieczeń obowiązkowych są narzucane przez ustawodawcę, a co za tym idzie każde ubezpieczenie OC jest zawierane na tych samych warunkach).

  Nasze rady:

  -  Szukaj najlepszej oferty.

  -  Jeżeli nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe – czytaj warunki ubezpieczenia (OWU).

  -  Pamiętaj, że nie kupujesz ubezpieczenia po to, aby na nim zarobić. Ubezpieczenie ma uchronić Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami i w ten sposób złagodzić finansowe skutki zdarzenia losowego.

  -  Pamiętaj, że w większości przypadków w procesie likwidacji szkody, ubezpieczyciel nie pójdzie Ci na rękę i będzie dokładnie egzekwował postanowienia umowy ubezpieczenia. Pod tym względem działa jak zwykły przedsiębiorca, którego celem jest maksymalizacja zysku.


 • Zakończyliśmy proces przebudowy portalu
  2015-01-08

  Przebudowa portalu została zakończona. A na pewno jej większa część. Co kilka dni wprowadzamy poprawki, które przekładają się bezpośrenio na jakość funkcjonowania naszego portalu. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych. Wkrótce dostępne będzie również porównanie ubezpieczeń domów/mieszkań.


 • Jednak porównywarka…?
  2014-12-02

  Tak. Z kolejną zmianą zaproponujemy porównywarkę ubezpieczeń. Powodów jest kilka. Przede wszystkim, trudno nam jest obronić to, że wybieramy najlepsze produkty. Przekona się o tym każdy, kto porówna kilka produktów.

  Jeżeli nasze kryterium wyboru to wyłącznie cena (np. OC komunikacyjne) zdarza się, że dwóch lub trzech ubezpieczycieli przedstawia podobne oferty cenowe. Ze względu na pojazd, wiek właściciela lub inny czynnik, ubezpieczyciel „A” dla jednego użytkownika będzie miał najtańsza ofertę, ale już dla użytkownika „B” ten sam ubezpieczyciel nie będzie wiodący. Być może różnice nie będą wielkie, ale kto szuka najtańszego produktu, taki produkt znajdzie.

  Cały czas budujemy funkcjonalność systemu z nadzieją, że do takiej formy zakupu ubezpieczenia przekonamy coraz większą liczbę internautów.


 • Zmiany na portalu INS24
  2014-11-04

  Zbliżamy się do odsłony "Nowego portalu INS24". Nowe produkty, nowe funkcjonalności, zmiana interfejsu. Będzie lepiej, ciekawiej, ale cel się nie zmienia...szybko i wygodnie. Zaproponujemy również wsparcie telefoniczne dla użytkowników, którzy potrzebują pomocy w obsłudze portalu. Niebawem szczegóły zmian...


 • Kody promocyjne z 20% zniżką na ubezpieczenie mieszkania !!!
  2014-10-17

  Zpraszamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia mieszkania w InterRisk. Dla każdego, kto przez kolejnych 15 dni zarejestruje sie na naszym portalu, prześlemy (w ciągu 1 dnia roboczego) kod uprawniający do 20% zniżki na nasz nowy produkt. Kod będzie ważny aż przez 3 miesiące !!!


 • Nowe stawki za ubezpieczenie OC
  2014-08-01

  Ubezpieczyciel  "BTA Insurance Company" obniżył cenę za ubezpieczenie komunikacyjne OC dla kilkudziesięciu obszarów w Polsce. Sprwadź, od dzisiaj ubezpieczenie Twojego samochodu może być jeszcze tańsze.


 • Ceny ubezpieczenia OC - od 153 PLN !!!
  2014-06-18

  Przedstawiamy warianty kalkulacji ubezpieczenia OC komunikacyjnego znajdującego się w naszej ofercie.

  samochód osobowy (poj. 1.6, rok produkcji 2005) - 375 PLN*

  * województwo mazowieckie, powiat ostrołęcki. Właściciel 32 lata, 60% zniżki, prawo jazdy dłużej niż 2 lata, obywatel RP

  samochód osobowy (poj. 1.1, rok produkcji 2005) - 241 PLN*

  * województwo kujawsko-pomorskie, powiat nakielski. Właściciel 32 lata, 60% zniżki, prawo jazdy dłużej niż 2 lata, obywatel RP

  samochód osobowy (poj. 0.9, rok produkcji 2013) - 192 PLN*

  * województwo warmińsko-mazurskie, powiat działdowski. Właściciel 33 lata, 60% zniżki, prawo jazdy dłużej niż 2 lata, obywatel RP

  samochód osobowy (poj. 0.9, rok produkcji 2014) - 153 PLN*

  * województwo podkarpackie, powiat bieszczadzki. Właściciel 38 lata, 60% zniżki, prawo jazdy dłużej niż 2 lata, obywatel RP


 • Prace konserwacyjne - ubezpieczenie mieszkań i podróży
  2014-06-11

  Do dnia jutrzejszego tj. 12 czerwca 2014r. potrwają prace konserwacyjne dwóch produktów udostępnionych na naszym portalu - ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia podróży. W tym czasie kalkulacja składki dla tych produktów może być urudniona.


 • Od dzisiaj możesz kupić u nas tanie OC.
  2014-05-13

  Już od dzisiaj możesz zakupić polisę ubezpieczenienia OC komunikacyjnego swojego auta. Dostawcą produktu jest łotweski ubezpieczyciel BTA Insurance Company.


 • Szukasz taniego OC - sprawdź co mamy dla Ciebie.
  2014-05-08

  Szukasz taniego ubezpieczenia OC samochodu? I racja, każdy szuka. Nie musisz martwić sie o zakres, bo każdy ubezpieczyciel jest zobligowany do tego aby warunki tego ubezpieczenia były zgodne z Ustawą (Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych).

  Już niebawem będziesz mógł kupić na portalu INS24 ubezpieczenie OC swojego samochodu. Tanio, szybko, bezproblemowo. Sprawdź nas. Wybrane przez nas oferty są najlepsze na rynku. Masz wątpliwości? Wylicz składkę w 30 sekund.