Na skróty -

wybierz, co chcesz ubezpieczyć!

Nie przepłacaj -

sprawdź, co jeszcze
możemy dla Ciebie zrobić!

Strona główna > O firmie

O firmie

INS24 sp. z o.o. – multiagencja ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenia to nasza specjalność. Dążymy do tego, aby pasja z którą zajmujemy się ubezpieczeniami była gwarancją zaspokojenia Państwa potrzeb, zapewniała wsparcie, opiekę i Państwa bezpieczeństwo.

Wiemy, że nie jest łatwo wybrać dobre ubezpieczenie.  Dzięki współpracy z wiodącymi Ubezpieczycielami możemy zaoferować naszym Klientom wyselekcjonowane, dopasowane indywidualnie oferty, w których relacja ceny do zakresu ubezpieczenia będzie najkorzystniejsza.

Jako podmiot działający na rynku ubezpieczeniowym, wyznajemy zasadę, że w życie każdego z nas wpisane jest ryzyko, że zdarzy się coś, co będzie wynikało z przyczyn niezależnych od nas samych. Skutkiem takich zdarzeń może być brak możliwości wykonywania dotychczasowej pracy, brak środków do życia lub najzwyczajniej w świecie brak możliwości realizacji długoterminowych planów. Zwyczajne, codzienne zagrożenia mogą narazić nas na ogromne straty, których możemy uniknąć odpowiednio dobierając ubezpieczenie.

Jesteśmy świadomi, że czas to pieniądz. W związku z tym, w naszej ofercie online znajdują się produkty ubezpieczeniowe, z którymi można się zapoznać i dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.  Intuicyjna obsługa oraz stworzone przez nas warianty wybranych produktów pozwalają na dokonanie szybkiego wyboru. Minimum formalności, polisa w formie elektronicznej oraz wygodne metody płatności. To wszystko aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Działamy na rzecz nastęujących ubezpieczycieli:

   BTA Insurance Company SE z siedzibą w Rydze (Łotwa),

   Ceska Pojistovna a.s. z siedzibą w Pradze (Czechy), Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (Proama),

   Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Poznaniu,

   Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie,

   Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie,

    Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. z siedzibą w Sopocie,

    Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia S.A. z siedzibą w Sopocie,

    Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. z siedzibą w Warszawie.